Produkty kanadské společnosti Paradox zahrnují kompletní sortiment zabezpečovacích systémů určených pro malé, velké i složité objekty. Nabídka pokrývá vše od jednoduchých čidel a malých ústředen až po vyspělé technologie, které zabezpečí složité i rozsáhlé komplexy budov.

 

 

Přehled některých vybraných produktů

 

Ústředna:

Lze rozšířit o komunikaci až 5 kanály: GPRS, GSM, SMS, Hlas a tradiční pevná linka. Podporuje až 64 bezdrátových zón ve dvou podsystémech, 16 uživatelských kódu, 16 bezdrátových ovladačů, 8 bezdrátových výstupů, dva drátové výstupy, podpora obousměrných ovladačů, 2 drátové zóny, podpora až 4 bezdrátových klávesnic K32RF/K37 a 4 bezdrátových

 

 

 

Pohybový detektor:

Infrapasivní pohybový detektor  s duálním prvkem. Tento detektor je vybaven patentovanou technologií " Digital Motion Detection " zajišťující vysokou spolehlivost přímým A/D převodníkem a technologií automatického čítače pulsů.

 

 

Telefonní komunikátor:

Hlasový telefonní komunikátor pro zasílání hlasové informace o poplachu až na 5 telefonních čísel u ústředen MG/SP a až 8 telefonních čísel u ústředen EVO. Modul umožňuje pomocí telefonu, kterým zavoláte na tento modul a zadáte své uživatelské jméno zjistit stav jednotlivých podsystémů, ovládat zabezpečovací systém tedy zastřežit a odstřežit jednotlivé podsystémy, ovládat PGM výstupy. Aktualizace firmware přes 307USB a WinLoad. Modul je kompatibilní s ústřednami MG5000/MG5050, SPECTRA SP5500/SP6000/SP7000 a ústřednou EVO48/96/192. Modul se připojuje přímo do konektoru PCB ústředny.

 

 

 

Čtečka:

Bezkontaktní PROXIMITY čtečka s klávesnicí pro vnitřní i venkovní aplikace. Slouží jako součást přístupového systému Digiplex. Čtečka je kompatibilní s PROXIMITY kartami a klíčenkami i s dálkovým ovladačem MG-RAC1 (s integrovanou PROXIMITY kartou). S ústřednou DIGIPLEX EVO je spojena výhradně přes modul DGP2-ACM12 po čtyřdrátové sběrnici RS485 PARADOX. Čtečku lze provozovat ve 4 režimech: pouze karta (klíčenka PROXIMITY, bezdrátový ovladač MG-RAC1) / pouze kód / kód nebo karta / karta s potvrzením kódem.

 

 

 Expandér:

Tiskový modul APR-PRT3 slouží k automatickému nebo manuálnímu tisku událostí v systému. Navíc tento modul může být použit jako interface mezi Vaším zabezpečovacím systém a systémy domácí automatizace, modul podporuje komunikační protokoly ASCII a C-BUS. Podpora domácí automatizace je možná s ústřednami EVO a DGP-848 (od verze 4.11). Tento modul lze použít s ústřednami Spectra nebo Digiplex.